Cash Out Podnieś Swoje Wygrane Wycofując Się Z Zakładó

Cash Out Podnieś Swoje Wygrane Wycofując Się Z Zakładów

Zakłady Bukmacherskie Legalny Polski Bukmacher Online

Gracz ma zatem wybór – albo wcześniej zamknąć kupon i odebrać kwotę pomniejszoną o 70 zł, albo zaryzykować, poczekać do końca meczu i zgarnąć pełną pulę. Często gracze obstawiają kupony mhh wtorek i środę, kiedy to gra Liga Mistrzów. Cash out może działać w typach pojedynczych oraz akumulowanych. Przyjmijmy hipotetycznie, że wniosłeś zakład 7-krotnie akumulowany, „weszło” Ci” “już 5 z seven typów.

 • Bukmacher w sytuacji wcześniejszego zamknięcia zakładu zastosował zielony przycisk, który pojawia się na kuponie.
 • Najprawdopodobniej nie odzyska dzięki” “temu posunięciu całej postawionej kwoty (choć i tak może się zdarzyć), ale przynajmniej jej znaczną część.
 • Tak, funkcja cash out najcz??ciej jest dostępna na żywo podczas trwania wydarzenia sportowego.

Cashout to opcja, za pomocą której można zamknąć kupon przed rozliczeniem wszystkich zawartych na nim typów. Współpracujemy z . większością polskich firm bukmacherskich, ale nie nakłaniamy do korzystania z żadnej z . nich. Dostarczamy obiektywnych i sprawdzonych informacji, aby każdy mógł wybrać bukmachera samodzielnie i niezależnie. Cash-out wywodzi się z rynku zagranicznych bukmacherów we, wraz ze zwiększeniem jego popularności, został wdrożony także w” “liczących się bukmacherach unces polską licencją.

Noblebet Cash Out

“Zamknięcie zakładu” u tego legalnego buka z licencją Ministerstwa Finansów działa mhh kuponach przedmeczowych, LIVE, AKO (wielokrotnych) oraz SOLO. Funkcja “cash-out” została wprowadzona poprzez Superbet, aby gracze mogli szybko i actually bez ryzyka zapisywać zyski pieniężne em bankrollu. Większość legalnych bukmacherów obecnych na polskim rynku proponuje klientom cashout.

Jak wiadomo z artykułu Podstawy zakładów bukmacherskich, legalni bukmacherzy zarabiają poprzez obciążenie sprawiedliwych kursów marżą. Sprawiedliwe kursy otrzymuje się na podstawie szacowania statystycznych szans wygranej. Gdy na rynku pojawi się już wiele takich ofert, często wystarczająco dobrym przybliżeniem wartości sprawiedliwych kursów jest średni poziom kursów rynkowych mostbet.

Superbet Unces Cash Out

Możliwość ta, keineswegs jest dostępna u wszystkich polskich bukmacherów – a szkoda. Dzięki tej funkcji, mamy możliwość rozliczenia kuponu zanim zakończą się wszystkie umieszczone na nim zdarzenia. W zależności z bukmachera, opcja cash-out dostępna jest dla kuponów AKO lub SOLO. Najczęściej możemy z niej skorzystać, kiedy na naszym kuponie część zdarzeń jest już zakończona, a do rozegrania pozostało jeszcze kilka z nich. Opcja wcześniejszego zamknięcia zakładu to również kolejne narzędzie, które przynosi bukmacherom zysk.

W swojej ofercie mamy dziesiątki dyscyplin Ponadto, na stronie internetowej, w części blog, publikujemy zapowiedzi meczów i ważnych wydarzeń, artykuły i actually opinie ekspertów.” “[newline]Prowadzimy również konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody, którymi są bonusy bukmacherskie! Sprawdź naszą ofertę, zarejestruj się i zostań członkiem grupy BETTERS : legalnego polskiego bukmachera online. Niektórzy gracze używają strategii Cash-out w wartościowych zakładach. Na przykład Leo Messi i Evangélico Ronaldo byli faworytami do zdobycia Złotej Piłki. Przed mistrzostwami świata, kurs mhh wygraną Luki Modrićia wynosił 50, chociaż Chorwat miał bardzo dobry sezon i wygrał Ligę Mistrzów z . Realem Madryt.

Ułomności Cash Out U Polskich Bukmacherów

Oczywiście żadne zdarzenie na kuponie nie może być przegrane. Po więcej informacji o ofercie Etoto zapraszamy perform naszej recenzji Etoto opinie, gdzie znajdziecie tam także oceny samych graczy, jakie wystawili temu bukmacherowi. Jeśli chcesz skorzystać z opcji funds out LV BET” “informację o takiej możliwości znajdziesz przy postawionym zakładzie pod postacią czerwonego znaczka cash-out. Sprawdź zakładkę „Moje zakłady”, rozwiń zakład i zaznacz „wypłać”. Tutaj również zasadą do wypłaty jest jeden wygrany zakład na kuponie AKO oraz żaden zakład nie może być przegrany. LV GAMBLE cashout dotyczy zarówno kuponów, jak we zakładów pojedynczych t ofercie przedmeczowej we live mostbet app.

 • Przyjmijmy hipotetycznie, że wniosłeś zakład 7-krotnie akumulowany, „weszło” Ci” “już 5 z seven typów.
 • Graj odpowiedzialnie tylko u legalnych, licencjonowanych bukmacherów.
 • W dodatku jest bardzo ciężko wykorzystać to narzędzie na korzyść gracza.
 • Wśród bonusów i promocji bukmacherskich bezsprzecznie króluje procuring, freebet czy reward od depozytu.
 • Jednym z . najpopularniejszych typów zakładów” “są zakłady na wynik.

Większość bukmacherów pozwala Ci na korzystanie z tej funkcji nawet w przypadku kuponu, który wysłałeś za punkty lojalnościowe. Zanim jednak zaczniesz obstawiać upewnij się, że Twój bukmacher obsługuje wypłaty keineswegs tylko w zakładach przedmeczowych, ale także w zakładach em żywo. Możesz wtedy zacząć stawiać zakłady za małe kwoty, aby zapoznać się z tą funkcją. Natomiast keszowania swoich kuponów przed czasem nie polecamy obstawiającym single, albowiem t dłuższej perspektywie tego rodzaju ruchy mogą niekorzystanie wpływać na osiągane wyniki. Wszystko se względu na” “to, że podwójna marża w tym przypadku gwarantuje nikłe wygrane, które w późniejszym terminie bardzo łatwo źle rozlokować i w efekcie stracić. Jeśli lubisz obstawiać zakłady SOLO we potrzebujecie kapitału, in order to lepiej go ugrać za pomocą dodatkowych premii finansowych.

Strategiczne Wykorzystanie Cash Out There: Kiedy Warto Skorzystać Z Tej Opcji?

W sytuacji SOLO może działać także opcja zamknięcia zakładu w trakcie jego trwania, pod warunkiem, że nie jest przegrany. Możesz oglądać i obstawiać rozgrywkę w pokera online na zasadach Texas Holdem, a także Indyjskiego pokera. Oprócz tego w pokojach dostępny jest stół do blackjacka oraz dwóch odmian wojny klasycznej i andar bahar. Pamiętaj, że obstawiając gry karciane w IMPROVES. pl warto sprawdzić zasady, ponieważ rozgrywka może się różnić od tego, company znałeś do tej pory.

Aktualnie trwa drugi mecz, w którym zgodnie z przewidywaniami prowadzi Tottenham. Jeśli użytkownik chce zamknąć zakład przed zakończeniem spotkania, może skorzystać z funkcji cash-out i wypłacić 280 zł. Na koniec nale?a?oby pamiętać, że kiedy już zaakceptujesz money out, to z automatu zamykasz kupon, a więc też szansę na pełną wygraną, jeśli upon w końcowym rozrachunku byłby zwycięski.

Czy Funkcja Cash Out There Jest Dostępna Na Wszystkich Rynkach Zakładów Sportowych?

Cash-out to be able to możliwość rozliczenia kuponu przed zakończeniem wszystkich obecnych na nim zdarzeń. Cash-out można zatem rozumieć też jako odsprzedanie swojego kuponu na warunkach, jakie proponuje bukmacher. Opcja cash-out jest na dłuższą metę nieopłacalna, jednak są wyjątkowe sytuacje, watts których może ona przynieść korzyść graczowi.

 • Mam nadzieję, że dzięki tym informacjom uda una się pomóc społeczności typerów.
 • Oferują oni opcję cash-out dla kuponów pojedynczych oraz” “akumulowanych, zawartych na żywo lub przed meczem.
 • Ma to związek z tym, że na tych pozycjach występują wysokie zajecia z bukmacherskie oraz niskie marże.
 • Jednak jej skuteczne wykorzystanie wymaga planowania, śledzenia wydarzeń na boisku, kontrolowania emocji i umiaru.

Istnieją dwa przypadki, w których obstawiający korzystają z tej opcji – gdy zakład jest bliski wygranej lub gdy zakład jest bliski przegranej. W pierwszym przypadku, gracz akceptuje niższą kwotę z bukmachera, aby uniknąć niespodzianek. W drugim przypadku, gracz sprzedaje swój zakład za kwotę niższą niż jego pierwotna stawka, aby ograniczyć straty. Korzystanie z funkcji cash out najcz??ciej” “nie wpływa na ewentualne bonusy lub promocje oferowane przez bukmachera. Bonusy i promocje zwykle są związane z określonymi warunkami, a cash out there jest oddzielną funkcją.

Co To Jest Cash Out?

Zdecydowaliśmy się postawić w 100% na kanał online, czyli możliwość zawierania zakładów bukmacherskich poprzez Internet. Statystyki potwierdzają, że obecnie większość osób obstawia watts kanale online, bądź to za pomocą komputera, czy też telefonu komórkowego. Tak, możesz korzystać z funkcji cash out na mobilnej aplikacji bukmachera, o ile bukmacher oferuje taką aplikację. W trakcie trwania wydarzenia sportowego warto monitorować jego przebieg. Jeśli sytuacja na boisku zaczyna się zmieniać we nasza drużyna traci przewagę, warto sprawdzić aktualny kurs Cash Out, który oferuje bukmacher. Załóżmy, że po pewnym czasie kurs Cash-out em nasz zakład wynosi 1. 50.

 • Nie myl opcji cash-out dla zakładów sportowych z terminem, którego niektóre serwisy używają do określenia wypłat.
 • Na company jednak trzeba uważać to fakt, że z cash away STS nie można skorzystać na” “kuponach Maxikombi i t ramach bezpiecznego zakładu.
 • Na początek potrzebujemy Twoich podstawowych danych, jak email, login, hasło, numer telefonu oraz opcjonalnie kod promocyjny, jeśli takowy posiadasz.
 • Nie możemy skorzystać z cashoutu, jeżeli gramy za środki bonusowe (ale można oczywiście sprawdzić, jaki aktualnie Totalbet added bonus posiada w ofercie).
 • Temat cash-out jest związany po części z surebetami, po części z tradingiem, a po części unces” “kontrowaniem zakładów.

Nie samo zrozumienie funkcji cash outu, czyli zamykania zakładu, alcohol właśnie decyzja, czy warto z niej skorzystać, jest najtrudniejszą decyzją, jaką musi podjąć klient zakładów wzajemnych. Cash-out (zapisywany też jako cashout lub cash out) to funkcja umożliwiająca wcześniejsze zakończenie zakładu – przed spotkaniem lub w jego trakcie. W momencie skorzystania z tej opcji gracz otrzymuje część swojej wygranej. Wysokość tej kwoty zależy od momentu, w którym varianter zdecyduje się na skorzystanie z tej funkcji.

Kiedy Korzystać Unces Funkcji Cashout?

Ostateczna kwota, jaką gracz zyskuje, zależy od obecnych wyników i kursów zakładu. Opcja cash out to doskonałe narzędzie dla tych, którzy preferują kontrolę nad swoimi zakładami i reagowanie na zmieniającą się sytuację na boisku. Cash out jest często mylony przez fanó typowania z funds backiem. Wielu graczy wyszukuje w globalnej sieci hasło “cash out there co to znaczy”.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z funkcji cash away na przykład watts momencie, kiedy „weszło” już 6 z 7 meczów mhh kuponie, a 10 ostatni jeszcze się nie rozpoczął. Rzecz jasna wówczas obniży się potencjalna wygrana, ale przynajmniej nie und nimmer zaistnieje ryzyko, że ostatnie spotkanie zepsuje cały postawiony coupon. Bardzo ciekawą funkcjonalność zamknięcia zakładu przygotował bukmacher Etoto.

Co Oznacza Termin Cashout?

Innymi słowy, operator pozwala obstawiającemu zagrać jakiś zakład bez jego wkładu własnego. Dodatkowo dużym zainteresowaniem cieszy się też zakład bez ryzyka. Ten najczęściej proponowany jest nowym graczom i gwarantuje im, że jeśli nie uda im się trafić pierwszego kuponu, postawione pieniądze wrócą na ich konto. Oczywiście także t tym przypadku zakład ten działa po spełnieniu określonych reguł. Cash-out pozwala typerom na zamknięcie zakładu wcześniej, bez konieczności czekania do końca rozgrywki, bez względu na to lub aktualnie wygrywają, lub przegrywają swój zakład. Dzięki zamknięciu zakładu, gracze mogą zapewnić sobie wygraną, nie und nimmer obawiając się o to, że mecz mógłby jeszcze pod koniec przybrać zgoła inny bieg.

 • Specjalne pozwolenie można uzyskać mhh przyjmowanie i udzielanie zakładów wzajemnych t punktach stacjonarnych jak również przez kanał online.
 • Od kwietnia 2017 roku kluczową kwestią dla operatorów, którzy chcą działać na polskim rynku jest licencja od Ministerstwa Finansów.
 • Najczęściej, kiedy już mamy tę opcję włączoną, otrzymamy kwotę mniejszą, niż gdybyśmy postawili ją w obecnej chwili em te wydarzenia w akumulatorze.

Ponadto, bukmacherzy mogą również ustalać limity czasowe, w których można wypłacić środki wcześniej. To oznacza, że jeśli nie wycofamy zakładu w określonym czasie, opcja cash out może nagle przestać być dostępna. Pierwszą ważną zasadą Cash Out jest to, że bukmacher ma pełną kontrolę nad dostępnością tej opcji. Oznacza to, że nie und nimmer zawsze będzie ona dostępna dla wszystkich zakładów i wydarzeń sportowych. Bukmacher może zdecydować, które zakłady można wycofać i kiedy to zrobić.

Cashout Wyższy Niż Włożona Stawka

To już leży w gestii samego gracza, a new więc jest to element przeznaczony dla wysoko zaawansowanych watts świecie bukmacherskim. Opcja cash out dostępna jest zarówno w zakładach na żywo, jak i przedmeczowych. Cashback to zwrot części wpłaconej kwoty / postawionego zakładu na konto bonusowe.

 • Oznacza to be able to, że jego propozycja w każdej chwili może zniknąć z Twojego konta typerskiego.
 • W ten sposób gracze mają możliwość zamknięcia zakładów, zanim mecz się skończy.
 • Niektórzy gracze twierdzą, że jest in order to doskonała “broń” w walce z bukmacherami, podczas gdy inni twierdzą, że jest zupełnie odwrotnie.
 • Jeżeli masz kupon AKO zawierający siedem zdarzeń we poprawnie wytypowałeś sześć z nich, in order to bukmacher będzie chciał, abyś wypłacił pieniądze i prawdopodobnie przedstawi Ci hojną ofertę.

“Wycofać” z” “konta typerskiego można zakłady przedmeczowe, na żywo, także AKO i SOLO. Przed ewentualnym cashoutem zostaniesz poinformowany o kwocie, jaka jest do wypłaty, a także zostaniesz poproszony o potwierdzenie realizacji “zamknięcia zakładu” przed czasem. W zakładach bukmacherskich STS szybki i realny cashout dostępny jest przy kuponach internetowych typu AKO oraz SOLO – aktualnie nie można “zamykać” zakładów maxikombi oraz bezpiecznych. Oczywiście pod cashout podchodzą zarówno zdarzenia przedmeczowe, yak i na żywo. W zakładach bukmacherskich Cash Out działa na kuponach pojedynczych i akumulowanych, czyli innymi słowy em solo i ako. Natomiast surebet to be able to zakład, który daje stuprocentową szansę powodzenia (także łączy się z kontrą i tradingiem).

Legalni Bukmacherzy W Polsce

Doszliśmy do wniosku, że warto zacząć więc od wyjaśnienia, czym się różni cash out z cash backu. Cash back to zwrot pieniędzy w przypadku przegranego zakładu, natomiast cash-out daje nam możliwość wcześniejszego wycofania zakładu. Przykładowo, jeśli jakaś rozgrywka nie idzie po naszej myśli, możemy zamknąć nasz zakład przed zakończeniem spotkania, dzięki czemu nie stracimy wszystkich pieniędzy.

Określ swój budżet – bardzo ważną kwestią, szczególnie na początku przygody z zakładami bukmacherskimi jest określenie budżetu na grę. W ten sposób będziesz w stanie kontrolować swoje wydatki, ale również śledzić historię zakładów, wiedząc na co konkretnie możesz sobie pozwolić. Polecamy PZBUK dla graczy chcących skorzystać z funkcji Cashout. Po drugie, limity wycofywania pomagają t długoterminowym planowaniu. Dzięki nim możesz kontrolować swoje wydatki em zakłady w określonym okresie czasu, co pozwala uniknąć przegranych, które mogą zaszkodzić Twojemu budżetowi. W tenisie, wczesna wypłata dotyczy zazwyczaj takich statystyk jak wynik meczu, wynik seta czy liczba asów.

Jak Postawić Zakład W Betters?

Aktualnie mecz trwa, lecz wynik jest niezgodny z przewidywaniami gracza. Dzięki funkcji cash-out ma on możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu i wypłacenia 70 zł. Cashout pozwala też bukmacherom w pewien sposób ograniczać ryzyko. Cash-out to funkcjonalność, która pozwala wycofać się z zakładu i actually odzyskać część zainwestowanych w niego środków finansowych, a czasami zainkasować niewielki income.

Oprócz tego sporym zainteresowaniem cieszą się spotkania t Top 5 ligach zagranicznych, czyli Leading League, La Liga, Serie A, Bundesliga czy Ligue just one. Niedługo być może po to grona dołączy również liga w Arabii Saudyjskiej, gdzie sprowadzane są mocne nazwiska europejskiej piłki, a wszystko rozpoczęło się od Evangélico Ronaldo. Z meczów piłkarskich, które zasługują na uwagę są także rywalizacje mhh arenie europejskich pucharów oraz spotkania międzynarodowe.

Czy Kwota, Która Pojawi Się Na” “moim Kuponie W Ramach Funkcji Cashout Jest Ostateczna?

Po więcej” “informacji na tema oferty Betclic sprawdź Betclic opinie, gdzie znajdziesz także recenzje i oceny graczy. Opcja cash-out (ang. wypłacenie gotówki) to w zakładach bukmacherskich wcześniejsze zamknięcie zakładu (early cash out). To szybka i prosta w użyciu funkcja pozwalająca rozliczyć kupon bukmacherski przed zakończeniem obstawionych spotkań. Wypłata środków i wcześniejsze zamknięcie zakładu w całkowitej mierze zależy z bukmachera. Aby być na bieżąco z . możliwością cashoutu, nale?a?oby śledzić ofertę przedsi?biorstwa bukmacherskiej, u której obstawiamy zakłady. Zamknięty wcześniej kupon spowoduje zwrot przynajmniej części pieniędzy.

 • To oznacza, że jeśli nie wycofamy zakładu w określonym czasie, opcja cash-out może nagle przestać być dostępna.
 • Zamieszczamy tam nie tylko naszą szczegółową recenzję, ale także opinie i oceny odmiennych graczy.
 • BETTERS oferuje szeroką gamę zakładów bukmacherskich mhh sporty wirtualne To zakłady, które cechuje błyskawiczna akcja we dostępność non end.

Wciąż ma jeszcze możliwość wcześniejszego zamknięcia swojego kuponu on-line. Kursy nie grają – pierwszą we w zasadzie podstawową wskazówką dotyczącą obstawiania zakładów bukmacherskich jest to, że kursy na wydarzenia sportowe nie są gwarancją powodzenia. Praktycznie watts każdej dyscyplinie sportu co jakiś czas zdarzają się niespodzianki, w których kursy nawet poniżej one 10 kończą się rozczarowaniem. Aby obstawiać mecze w zakładach bukmacherskich potrzebujesz konta założonego na stronie BETTERS. pl. Pamiętaj, że jesteśmy legalnym bukmacherem, więc nie grożą Ci żadne konsekwencje prawne, lecz musisz mieć ukończone 18 lat. Poniżej przygotowaliśmy kilka wskazówek od” “naszych analityków, które powinny ułatwić Ci obstawianie zakładów bukmacherskich.

Jak Działa Cash-out? Który Bukmacher Z „zamknij Zakład”?

Aby wziąć udział watts promocji powinieneś wybrać przynajmniej 5 propozycji, a kurs każdego z nich musi wynosić co najmniej 1. 25. Im więcej zdarzeń mhh kuponie, tym większy wzrost potencjalnej wygranej. Promocje dotyczące podwyższenia wygranej czy też gry bez podatku to również chętnie wykorzystywane przez bukmacherów opcje, aby „zwiększyć kursy bukmacherskie”. Dostępność funkcji cash out there na różnych rynkach zakładów sportowych może różnić się watts zależności od bukmachera. Wielu bukmacherów oferuje tę funkcję mhh głównych rynkach, tego rodzaju jak piłka nożna, tenis czy koszykówka, ale może być mniej dostępna mhh bardziej niszowych rynkach. Tak, istnieją zazwyczaj ograniczenia dotyczące minimalnej i maksymalnej kwoty, którą można wykorzystać przy funkcji money out.

 • Należy również podkreślić, że cash outu można dokonać nie tylko w kuponach złożonych z kilku wydarzeń (AKO), ale również w tych pojedynczych (SOLO), jeszcze w trakcie trwania zawodów.
 • To przy stawce 20 zł mamy możliwość wygrania nawet ponad 2000 zł.
 • Tłumacząc z angielskiego, to po prostu (wczesna) wypłata gotówki.
 • Ponieważ jedno z dwóch zdarzeń na kuponie jest już pewne wygranej, gracz może skorzystać z opcji cashout.

Maksymalna wypłata za pomocą cashouta w Betfan bonus wynosi 2279 PLN. Zakłady systemowo nie und nimmer podlegają wcześniejszemu zamykaniu zakładu (jeśli chcesz,” “sprawdź, jaka jest na temat bukmachera Betfan recenzja). W sytuacji końcowego zwycięstwa biało-czerwonych otrzymamy 200 złotych. Wynik może się zmienić na niekorzyść Polaków i wtedy z naszej wygranej nici. Przyjmijmy szacunkowo, że możemy zamknąć zakład i otrzymać 150 złotych, 55 PLN profitu.

Dlaczego Cash Out There Jest Zawieszony?

Wiadomo, że możesz przegrać wszystko, jeżeli chociaż alle zakład będzie niepoprawnie obstawiony. Za pomocą funkcjonalności cash out zwyczajnie domykasz zakład i inkasujesz środki za wygrane a few typów – unikasz w ten sposób ryzyka przegranego zakładu i utraty postawionych środków. Czasami może się zdarzyć, że oferowana kwota cash-out będzie tylko nieznacznie niższa od kwoty jaką możemy wygrać. Warto wtedy zastanowić się, czy opłaca się ryzykować dla paru złotych więcej, nawet jeśli został nam mecz, corp do którego rezultatu jesteśmy przekonani watts 100%. Szczególnie w przypadku jeśli dane zdarzenie odbywa się dopiero następnego dnia, bądź jeszcze później. Większość legalnych operatorów online ma w swojej ofercie cashout.

 • Nie wypłaca się zbyt często za zakłady systemowe, ponieważ ght same w sobie oferują pewną przewagę obstawiającemu.
 • Funkcja “cashout” t forBET Zakłady Bukmacherskie dostępna jest em stronie oraz watts aplikacji na telefon” “komórkowy z systemem iOS/Android.
 • Fortuna oferuje opcję Early Cashout dla kuponów pojedynczych i kombi w konfiguracji zakładów przedmeczowych i” “na żywo.
 • Kiedy masz ustalony limit wycofywania, jesteś bardziej skłonny trzymać się swojej strategii zakładów, zamiast popadać w chwilowe emocje.

Możemy je bowiem reinwestować nawet w to samo wydarzenie, co do którego mieliśmy wątpliwości, ale już w bardziej bezpiecznej dla nas opcji. W zależności więc od bukmachera, możemy używać cashout również w trakcie trwania danego wydarzenia. Odzyskana kwota będzie wówczas zapewne mniejsza, niż włożona, ale nie będzie stratni t całości. Trzy z . pięciu spotkań już się zakończyły, zaś gracz oczekuje na rozpoczęcie kolejnych dwóch.